person

ALB Organizasyon

Reklam Tabanlı Gelir Sistemi

ALB ORGANİZASYON SİSTEMİ

Reklam İzleyerek Ek Gelir Sistemi


Sadece reklam izleyerek gelir elde etmek mümkün mü?                        ALB Organizasyon Sistemi ile günlük izleyeceğiniz birkaç reklam ile ek gelir elde etmek mümkün. Üstelik bunu verilerinizi tamamen şifrelenerek ve kişisel verilerinizi en üst seviyede koruyarak yapıyoruz. Gelişmiş Referans sistemi ile sadece siz değil, sisteme dahil ettiğiniz kişiler de gelir elde edebilecekler.

alb organizasyon

Organizasyon Kazanç Sistemi

Herşey Yasal ! Tüm sistemimizde elde ettiğiniz kazançlar ve komisyonlar tarafınıza faturalanacaktır.

alb organizasyon security

Üstün Güvenlik Sistemi

Tüm Hassas verileriniz ve kişisel bilgileriniz 256 Bit şifreleme sistemi ile korunur.

Sistemin Tanıtımı

          ALB Organizasyon Sistemi platformu hizmet sektöründeki firmaları tek bir çatı altında buluşturup üyeleriyle gelir paylaşımı amacını gütmektedir. Hiçbir şekilde üyelerimizden  giriş-üyelik-lisans-bayilik-paket adı altında ücret talep etmiyoruz. Bizler sektördeki firmaların ürün-hizmetleriyle reel ticaret yaparak kazanmayı tercih ediyoruz.

TL Yükleme : Üyelerimizin cep telefonlarına yapacakları TL paket yüklemelerinden ve organizasyonundaki diğer üyelerin GSMTL yüklemelerinden de kazandırıyoruz.

Alışveriş : Üyelerimiz anlaşmalı iş yerlerinde üye kodu üzerinden alışveriş yaptıklarında, iş yerinin ürün kârının belli kısmı otomatik olarak üye ve  sisteme dağılır. Bu şekilde hem kendi, hemde üyelerinizin alışverişlerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

Toplu SMS :  Üyelerimize toplu SMS paketi satma avantajı sunuyoruz. Tanıtım ve kampanya duyurusu vermek isteyen firmalara en uygun şekilde başlıklı SMS paketi hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.  Gönderilecek müşteri numarası desteğimiz yoktur. 

Bilet : Üyelerimizin yapmış oldukları seyahatlere anlaşmış olduğumuz firmalar sayesinde kazanmalarına vesile olmayı hedefliyoruz . ( Hizmet faaliyete geçince üyelere duyuru yapılacaktır.)

Turizm-Tatil : Gezi, eğlence ve tatil aktivitelerimizden, yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde kârımızı üyelerimizle tavsiye ettiği miktarda paylaşmayı hedefliyoruz.


Peki üyeler ne yapmalı?

   Üyelerin günlük belirtilen miktarda reklam gösterimi izlemeleri haricinde bir yaptırım yoktur. ALB Organizasyon Sistemi platformunu ne kadar çok kişiye tavsiye edilirse o kadar çok kazandıracağı unutulmamalıdır. Günlük kazançlar gün bitiminde sistem tarafından gerekli izlenim tamamlandığına ve kariyer seviyesine bakılarak bakiyeye aktarımı yapılmaktadır.

 

Kazanç sistemi

Her üye kayıt olduğunda aynı haklara sahiptir. Üye kariyer ve kazancını yapmış olduğu çalışmalar neticesinde kendi belirler.

  • Reklam geliri
  • Referans geliri
  • Organizasyon geliri
  • Kariyer geliri
  • Ciro geliri
  • Promosyonlar
 

REKLAM GELİRİ  :  Üye kendi referansıyla kayıt ettiği firmaların satın aldığı reklam paketinden %50 kazanç elde eder. Paket yenilendikçe gelir sürekli devam eder. (Gelir aktarımı satılan paketin KDV oranı düşülerek yansır.)

 

REFERANS GELİRİ  :  Üye ALB Organizasyon Sistemi platformuna dilediği kadar kişiyi davet edebilir. Referans ekle bölümündeki referans ekle linkiyle kayıt edilen her üye davet eden üyeye bağlanır. Bu durumda davet ettiği üyelerin de çevirdiği cirodan kazanç sağlar.

Kendi linkiyle bağlı üyelerden  %8

Üyelerinin üyelerinden (2.sıra)  %6

Üyelerinin üyelerinin üyelerinden (3.sıra) %4  pirim kazancı elde eder.

 

ORGANİZASYON GELİRİ  : 

Sistemde üyeler 4 ve 4 dün katı şeklinde dizilir.

 alb organizasyon

Daha sonra kayıt edilen üyeler sol baştan başlayacak şekilde sırasıyla diğer üyelerin altına dörtlü şekilde dizilmeye devam eder. Sponsorlarınız size sizde başkalarına üye desteğinde bulunmuş olursunuz. Böylelikle herkes kazanmış olacak. 

alb 4lü sistem

Bu organizasyon dizilimi referans gelirini etkilemez. Referans geliri organizasyon gelirinden ayrı hesaplanır ve toplama eklenir.

1.sıra ekipteki üyelerden   %7

2.sıra ekipteki üyelerden   %6

3.sıra ekipteki üyelerden   %5

4.sıra ekipteki üyelerden   %4

5.sıra ekipteki üyelerden   %3

6.sıra ekipteki üyelerden   %2

7.sıra ekipteki üyelerden   %1

8.sıra ekipteki üyelerden   %1

9.sıra ekipteki üyelerden   %0,5

10.sıra ekipteki üyelerden   %0,5  prim ödenir.

 

KARİYER GELİRİ :

Organizasyon primleri kariyer basamağına göre kademeli olarak ödenmektedir.

Lider ve üstü kariyerlere gelen üyelere kariyerine göre ödüller verilir.


CİRO GELİRİ :

Koordinatör kariyerindeki üyeler kâr payının %1'i paylaşır.

Başkan kariyerindeki üyeler kâr payının %1'i paylaşır.

 

PROMOSYONLAR :

Belirli zamanlarda belirtilen aktivasyonları yapan üyelere motivasyonu arttırmak amacıyla şirket tarafından maddi ödül, değerli eşya yada tatil hediyeleri verilir.


Günlük hakedişleri alabilmeniz için en az 5 adet reklam izlemeniz gerekmektedir.

Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız


Bize Ulaşın

İletişim

Bize iletişim forumdan veya e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.