- ALB KOBİ REKLAM SİSTEMİ
person

ALB KOBİ Modülü

Kitlesel Pazarlama Sistemi

ALB KOBİ REKLAM SİSTEMİ

Reklamın Doğru Hedefe Ulaşmasının En İyi Yolu...


Günümüzde reklamın ve dijital pazarlamanın doğru hedef kitlesine ulaştırılması, bu reklamın satışa dönebilmesi için birçok firma servet ödemektedir.

ALB Dijital Pazarlama ve Reklam Sistemi ile reklam hedefiniz tam 12'den vuracak! Sisteme dahil olan kullanıcılarımızın pazarlamaya açık olan bilgilerini, üstün filtreleme sistemimiz sayesinde doğru hedef kitleye ulaşması için sizlerle paylaşıyoruz.

Yapacağınız birkaç tıklama ile hedef kitlenize ulaşabileceğiniz rakamları görebilir ve reklamınızı düzenlendikten sonra yayınlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ile reklamınızı hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Kullanmaya hemen başlamak için;

İletİşİme Geçİn
team member

Reklam Oluşturma Sistemi

Reklamınızı; önceden hazırladığınız 16:9 formatındaki görselinizi yükleyerek veya sistemimiz üzerinde yer alan araçlar ile basitçe oluşturabilirsiniz.

team member

Üstün Güvenlik Sistemi

Tüm Hassas verileriniz ve kişisel bilgileriniz 256 Bit şifreleme sistemi ile korunur.

Sistemin Tanıtımı

          ALB Organizasyon Sistemi platformu hizmet sektöründeki firmaları tek bir çatı altında buluşturup üyeleriyle gelir paylaşımı amacını gütmektedir. Hiçbir şekilde üyelerimizden  giriş-üyelik-lisans-bayilik-paket adı altında ücret talep etmiyoruz. Bizler sektördeki firmaların ürün-hizmetleriyle reel ticaret yaparak kazanmayı tercih ediyoruz.

Reklam :  Firmaların son tüketici olarak müşteriye, kişilerinde firmaların sunduğu tanıtım, avantaj ve kampanyalarına ihtiyaçları vardır. Biz ALB Organizasyon Sistemi platformu olarak üyelerimizden kayıt olurken almış olduğumuz kriter bilgilerini (meslek-il-ilçe-cinsiyet-yaş-medeni hâl) firmalarımızla sadece sayı olarak paylaşıyoruz. Bizimle çalışmak isteyen firmalara, önceliğimiz aranan kriterdeki kişi sayısı olarak kendilerine yeterli olup olmadığımızı şeffaf şekilde belirmektir. Bu şekilde firmalar tek ya da çoklu kriter belirleyebilir uygun gördükleri taktirde bir sonraki aşama olan reklam düzenleme ve paket seçimi bölümüne geçebilirler.Dijital Reklam Yayınlama Koşullarımızı Okumak İçin Tıklayınız
Bize Ulaşın

İletişim

Bize iletişim forumdan veya e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.